28.9.2013 Šumavský pohár - Bìlèice
29/09/2013 08:38 GMT

Posláno od admin

Pája nám píše report z Bìlèic:
Závody v Bìlèicích byly na stejný termín jako závody na krásné trati v Klukách u Písku což hodnì závodníku z Bìlèic mrzelo, ale protože potøebovali body tak se nedalo nic dìlat.
Z našeho teamu se v Bìlèicích pøedstavili 4 jezdci, všichni jedoucí kategorii MX2, Jirka Steak,Pavel Brejcha,Patrik Holub a Vašek Lísa. Kvalifikace se jela jako je v Bìlèicích známé - formou rozjíždky. Hned od rána mìl ale smùlu Jirka Steak, protože pøi treninku pøetrhl lanko na spojce tak Jirkovo šikovný tatík Pepa nemìl k dizpozici spojkové lanko tak ho nahradil lankem do plynu takže Jirka do kvalifikace neodstartoval škoda.
Vašek Lísa se držel nìkdo okolo 7 místa, ale pod dvouch pádech musel dvakrát dohánìt a to nebylo nic lehkého. Nakonec dojel na 10.místì,
Patrik Holub dojel na úžasném 8 místem a já Pavel dojel na 5.místì. Do první rozjíždky už se podaøilo Jirkovi opravit motorku, sice startoval z poslední pozice ale to by tak nevadilo. Jirka mìl opìt smùlu, když bojoval o pøední pøíèky, tak se srazil s jedním jezdcem a skonèil mezi stromama v lese. Naštìstí se nic nestalo,
Patrik dojel na pìkném 9 místem, Vašek se honil s Patrikem, byl o místo lepší takže dojel 8.
Já Pavel dojel na 3. pozici, což se mnì moc líbilo. Druhá rozjíždka byla o nìco lepší všichni dojeli v poøádku, až na smolnou sezonu Patrika, protože mu opìt pøestala øadit motoka. Jirka koneènì dojel a to na pìkném 10.místì hned za jedoucím Vaškem, který dojel na 9.místì.
Mì taky smùla potkala, odstartoval jsem 1. trochu poodjel, ale pøestalo fungovat pérování a propadl se na 3.místo. V silný konkurenci jsem byl ale s celkovým 3.místem hodnì spokojen.
Nakonec všichni domù odjíždeli ve zdraví což si myslím je to nejduležitìjší, poèasí se taky vyvedlo perfektnì - super závody!
Pájovi gratulujeme a všem díky za kvalitní reprezentaci!