aktuality jsem pojal formou kroniky, abychom mli na co vzpomnat

18.5.2013 OffroadMaraton Dobany
18/05/2013 21:33 GMT

Poslno od admin

Letos poadatel prohodil poad rozjdk a do legendrn 24hodinovky offroadovch aut posdky odstartovaly ji v ptek v 16:00hod. Take zbytek jel v sobotu od 17:00hod. Kvli bezpenosti jezdc (motorky jeli spolen se 4K) se poadetel na posledn chvli rozhodl vynechat brody a start se prothl o hodinu.
V 18:00hod z naeho tmu do dvouhodinovho zvodu vystartovali:
Luk eliska (Pohr E1)
Radek itnk (Mistr Vetern)
Miroslav Stank (Mistr E1)
Luk jel na motorce po vce jak roce a dv hodiny pro nj byly hodn tkou provrkou fyzickch a ke konci zvdu i psychickch sil. Nakonec to Bambejs vydrel, ale ml toho dost nejen dky nav, ale i dky nkolika pdm. Kadopdn nm bylo s Bambejsem po dlouh dob zase moc fajn a doufme, e ho tohle povzbud a zane se s nma zase kamardit.
Radek itnk patil mezi favority kategorie Mistr Vetern. Bohuel hned v prvnm kole byl Radek nucen odstoupit ze zvodu pro technick problmy s motorkou - prodenm dresem a utrenm ramennm chrniem. koda, pro Radka to byly ideln podmnky. Doufme, e se a d do ptho tdne dohromady a vyraz do Psku na tyhodinovku.
Miroslav Stank ml hodn tk soupee v kategorii Mistr E1. Po nevydaenm startu zabojoval a po prvnm kole byl s velkm nskokem prvn. Dokzal za sebou 4 kola dret dokonce D.Galiu, ale nakonec zvtzila zkuenost a vt trninkov zt. Kadopdn Mra vybojoval skvl 2.msto a pat mu velk gratulace!