Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
Více informací
  
 Menu
 O nás
 Aktuality
 Tým
 Fotoalbum
 Fotogalerie
 Kalendář závodů
 Výsledky závodů
 Kam na trénink
 Vaše podpora
 Cyklovýlety

 Nové aktuality
2017 - aktuality
10.03.17 Shrnutí 2016
31.12.15 Shrnutí 2015
31.12.14 Shrnutí 2014
31.12.13 Shrnutí 2013
31.12.12 Shrnutí 2012
31.12.11 Shrnutí 2011
31.12.10 Shrnutí 2010

 Přihlášení

 Kontakt
enduro@horazdovice.cz
Najdete nás na Facebooku:

 Webmaster

Cyklovýlety
← Přehled cyklovýletů

Na motokros do MerklínaDatum: 4.5.2014
Přejezdy: Plánice, Měcholupy, Merklín, Dobřany, Plzeň
Najeto: 93 km
Nastoupáno: 1101 m


Díky svátku práce jsme měli prodloužený víkend. Počasí sice do soboty za moc nestálo, ale v neděli už bylo jakž takž na výlet. Podle kalendáře závodů jsme se rozhodli vyrazit na motokros do Merklína. Sice se jel mistrák v Pacově, tam to bejvá vždycky krásný, ale dali jsme přednost pohybu. Sísa sice ještě pokulhává s nataženou achillovou šlachou, ale tentokrát už admina nenechala jet samotného.
Vyrazili jsme před devátou a jak to bývá takhle zjara po ránu, tak byla pěkná zima. Nám to zas tolik nevadilo, protože první polovina trasy byla do kopců, takže jsme brzo sundali bundy. Přes Břežany, Zborovy jsme vystoupali do Plánice. Z Plánice kolem vepřína do Předslav, Třebýcinky, Červené Poříčí a Vřeskovic, odkud nás čekalo poslední,ale za to pořádně vydatné stoupání do Roupova, odkud už to byla do Merklína rovinka. Na závodech Sísa fotila, škoda, že z našich týmových jezdců nikdo nejel. Pořadatel v Merklíně to má zmáklý, kvalitní ozvučení, komentář, občerstvení, kropení, zdravotníci, poháry pro jezdce....všechno na úrovni, která si nic nezadá s republikou a máme-li to srovnat s některýma pořadatelema co pořádaj kraje nebo juniorskou republiku, tak ty by se měli dojet podívat, jak se závody mají pořádat! Merklínští oproti nim asi moc nevydělaj, ale dělaj to pro jezdce a lidi, ne pro svoje kapsy. Přestože jsme tam neměli naše jezdce, tak jsme palce drželi Fandovi Dlouhých v hobíkách a Martinovi Dvořákovi v MX2. Z Merklína jsme odjížděli ve čtyři s tím, že jenom přejedeme kopec do Přeštic a nasedneme na vlak. Protože bylo ale krásně, jelo se nám v pohodě, tak jsme to nakonec natahli až do Plzně. Tam jsme si na nádraží dali pizzu, ovocnej džus a v 18:03 nám odjížděl rychlík domů.
V sedle jsme strávili necelých 5 hodin.
Tachometr nám na plzeňským hlavním nádraží ukázal 93km najetých a 1101m nastoupaných.
Záznam trasy zde:
HD-Merklín
Merklín-Plzeň

Stáhnout trasu: Na_motokros_do_Merklina.kml, Na_motokros_do_Merklina.gpx (pravé tlačítko → Ulozit odkaz jako...)

Fotky z cyklotrasy:


Partneři 


© Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí, šíření či kopírování textů a fotografií, je bez souhlasu admina zakázáno!